W dniu 9 listopada 2017 roku odbyła się w Mławie w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Powiatowa Debata Społeczna pod hasłem ,,Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ”. Organizatorem debaty było MSWiA oraz Powiatowa Komenda Policji w Mławie.

Serdecznie zapraszamy na uroczystości uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych. Odbędą się one w Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – 1 marca, poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku.

Mławscy kryminalni ujawnili kolejną kontrabandę na terenie Mławy. Policjanci zabezpieczyli papierosy warte na rynku ponad 13 tysięcy złotych.

środa, 22 luty 2017 22:57

UDERZYLI SAMOCHODEM W OGRODZENIE

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło na ul. Mickiewicza w Strzegowie. Kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Zaraz po zdarzeniu, z samochodu uciekło 3 mężczyzn, dwóch z nich zostało zatrzymanych - byli nietrzeźwi.

Mławianin, Andrzej Dusiński odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności za zasługi w działalności na rzecz niepodległości i suwerenności Polski oraz respektowania praw człowieka

Interweniujący patrol zatrzymał na ul. 18 Stycznia w Mławie, pijanego kierowcę audi, który w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Policję powiadomił anonimowy świadek.

Zapraszamy serdecznie na uroczyste obchody 5 Jubileuszu Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare”, który odbędzie się 27 lutego 2017 roku (poniedziałek) w Sali Kina Miejskiego Domu Kultury, o godz. 18.00.

Miniony weekend na drogach powiatu mławskiego to dwóch zatrzymanych nietrzeźwych kierujących, w tym rekordzista z wynikiem blisko 3 promile alkoholu w organizmie, 65 mandatów karnych i 111 kontroli stanu trzeźwości.

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w sali kina Miejskiego Domu Kultury o godz. 10.00.

piątek, 17 luty 2017 18:42

101 lat pani Marianny

Marianna Kowalska przeżyła pięknie 101 lat. W tym czasie wychowała 5 dzieci i 8 wnucząt. Pomagała w opiece na kilkorgiem z 17 prawnucząt i jest już praprababcią dla trojga dzieci.

Strona 1 z 149