wtorek, 21 luty 2017

PIJANY KIEROWCA ZATRZYMANY DZIĘKI REAKCJI ŚWIADKA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Interweniujący patrol zatrzymał na ul. 18 Stycznia w Mławie, pijanego kierowcę audi, który w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Policję powiadomił anonimowy świadek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 17:00. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kierowcy samochodu marki Audi A6, jadącego zygzakiem od strony Szydłowa w kierunku Mławy. Patrol zauważył pojazd na ul. Warszawskiej w Mławie. Pomimo sygnałów do zatrzymania się, kierowca jechał dalej, został zatrzymany przez patrol na ul. 18 Stycznia. Za kierownicą auta siedział 52- letni Janusz L., mieszkaniec Mławy. Jechał sam. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu, podczas zatrzymania miał problem z wyjściem z auta. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Reakcja anonimowej osoby, pozwoliła na zatrzymanie pijanego kierowcy, a zatem uchroniła innych uczestników ruchu drogowego przed poważnym zagrożeniem. Mławska policja dziękuje za to zgłoszenie.

Pomimo prowadzonych systematycznie kontroli, na drogach powiatu mławskiego, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych kierujących. Reakcja świadków, chociażby anonimowa – ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa. Wystarczy zadzwonić pod numer 997 i przekazać informację. Twoja reakcja może uratować komuś życie.

asp. Anna Pawłowska
źródło: KPP

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Post comment as a guest

0
warunki użytkowania.
System komentarzy oparty o Komento