piątek, 17 luty 2017

Miasto w obiektywie Roberta Bartosewicza

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej oraz Miejski Dom Kultury w Mławie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Roberta Bartosewicza. Ekspozycja zatytułowana „Miasto” liczy 27 prac. Autor prezentuje między innymi Warszawę nocą. Ale w MDK-u zainteresowani zobaczą także fotografie z Modlina oraz Valletty – stolicy urokliwej Malty.


Impreza rozpocznie się w piątek 17 lutego o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie – w galerii „Foyer”.

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi. Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną. Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Interesuje się także m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.
Źrodło: UM Mława

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Post comment as a guest

0
warunki użytkowania.
System komentarzy oparty o Komento